O mně

Jsem mystická žena

Jmenuji se Faina Luz

Přináším klid a harmonii do vašeho života.
Jsem průvodce, terapeut v bezpečném a důvěrném prostoru.

Narodila jsem se v Praze ve znamení Býka. Jsem intuitivní vizionář, mé životní číslo je 9. Human design - projektor. Meditace je součástí mojí každodenní praxe, je to cesta k rozvijeni mé spirituální praxe.

Pracuji terapeuticky od roku 2007 (slovní terapie, dotek, energie). 

Věnuji se lidem s psycho-spirituální krizí. Zkušenosti mám v paliativní péči seniorů a doprovázení k odchodu. Chápu tak osoby pečující o své blízké. Pomůžu Vám také s přijetím své sexuální orientace a identity. Pomoc nabízím mimo jiné skrze techniky meditace, relaxace a prací s dechem. “Přijmout sebe je dar. Vědět, kdo jsem a jít cestou přijetí je úlevné. Přijímám tak sama každého bez předsudků."


Vzdělání (důležité milníky)

  • Duchovní škola Rezonance, integrální jóga, 2002- 2008
  • 5 elementů (výuka makrobiotiky a životního stylu) - Iva Bahníková, 2010 - 2015
  • Access Bars Consciousness (metoda energetického léčení) - Marta Eder, 2015
  • Umírání v pravdě, proces umírání - Jacquelin Maria Lingataff, 2016
  • Psychologická první pomoc - Petr Kaňka, 2016
  • Škola Stargate (studijní program práce s mimořádnými stavy vědomí, příprava k práci s psychospirituálními metodami léčení) - Meenakshi M. Kramvik, 2016 - 2017
  • Hlouběji do procesu umírání - Jacquelin Maria Lingataff, 2017
  • Reconectiv healing (metoda energetického léčení) - 2019Základy moderního ošetřovatelství v praxi - Český červený kříž, 2020
  • Dotek a terapie pro klienty v Irsku, Severním Irsku, Norsku, Švédsku 2016-2021 

Oblasti, kde mohu být Váš průvodce

Emoční problémy, vztahy s rodiči a partnery, samota, nepřijetí osobní historie, syndrom vyhoření, intimita a sexualita, přijetí své orientace a identity, osobní rozvoj, psychospirituální krize, principy vědomé manifestace, autencita, mít se rád/ráda, být autenický/á, odpuštění a přijetí, rodiče a vnitřní dítě, práce s dechem, meditace, vědomé stravování, transformační práce.  

Být si vědom, kdo jsem, je dar. Dělat v životě co nás podporuje v naší kreativitě. Následovat vášeň a plně tak svou existenci projevit. Zažívat zkušenosti a hrát si.

Objednejte si termín na setkání