Nabídka setkání

Zvolení záměru setkání

Každý z vás přichází se svým příběhem s nímž pracujeme do hloubky. Sezení začíná povídáním o vás, o tom proč přicházíte a jaký máte záměr.  

Energetické léčení nalézá a uvolňuje bloky, které vám brání v prožívání klidu a celistvosti. 

Během sezení můžete zažívat hluboké pochopení vaší situace, aby se váš život postupně zlepšil skrze vaše vědomí a uvědomění si sebe sama. 

Energetické ošetření 

32 bodů na hlavě

Změna vědomí a vzorců chování

Energetické ošetření jemným dotekem. Během ošetření se dotýkám 32 bodů na hlavě, a tímto jemným dotekem uvolňuji zablokovanou energii. Každý z těchto bodů ovlivňuje jinou oblast života. Dostanete se do hladiny alfa až další úrovně. Můžete vnímat barvy a obrazce, pocity a emoce, jiný stav bytí, vnímání vhemův těle. Odpovědi.

Rekonektivní léčení

Frekvenční léčení

Energetické ošetření bez fyzického doteku. K návratu do optimálního stavu rovnováhy a zdraví. Léčení je výsledkem interakce širokého spektra frekvencí obsahující energii, světlo a informace. Restruktualizace dna. 

Péče jemným dotekem

Aroma dotek - Miracle Essencial Therapy

Energie esenciálních olejů Bewit

Velmi jemná doteková vědomá masáž s osmi esenciálními olejemi Bewit. Masáž zahrnuje: páteř, dlaně, chodidla nohou, dekolt, obličej a hlavu. Tyto vysokovibrační esenciální oleje s vámi utvoří spojení. Pracují s vámi ješte dlouho po samotném ošetření. Odcházíte voňavý a odpočatí.

Hýčkající olejová masáž

Klid, jemnost, péče, uvolnění

Celotělová zklidňující masáž včetně obličeje a hlavy. Velmi pomalý dotek pro zvědomění těla. Navrací k sobě a uzemňuje. Odbourává jak tělesné, tak duševní napětí. Aktivuje sebeuzdravné tělesné procesy pro celkovou harmonii. Neobsahuje masaz intimnich partií.

Hladící citlivý dotek

Dotek jak od motýla, pocit peříček

Celotělová (nebo jen preferovaná místa) hladící masáž včetně obličeje a pokožky hlavy, bez použití oleje. Jemný dotek na kůži bříšky prstů a dlaněmi. Nespěchající, kdy je dostatek času pro vnímání souhry doteků na těle. Vhodná pro citlivé lidi, kde je již olej pro vnímání těla a energií rušivý. Podporuje léčbu psychosomatických potíží, vnitřního míru, znovunalezení kontaktu s tělem, emocemi a prožíváním. Uvolnění a vyrovnanost přichází snadněji, ponoříme-li se do hloubky vlastního citu ke svému tělu. Přes pokožku se dostává informace doteku do senzorického nervového systému a vytváří se hormon oxytocin. Neobsahuje masáž intimních partií.

Naslouchání, koučing, mentoring

Vědomé naslouchání

Aneb lidská vrba

Nabízím tzv. vrbování a naslouchání, jsem zde pro vás jako vědomý aktivní posluchač. Stávalo se mi, že mi lidé říkali: "nevím proč vám to říkám, ale jde to ze mě ven a vaše přijetí je pro mě bezpečné, cítím důvěru". Vypovězte se tedy s důvěrou z příběhu svého života, nebo z toho co vás aktuálně trápí. Je velmi úlevné být vyslyšen/a a říci vše co bylo, co se děje nebo co teprve bude. Mohu vás pobízet vhodnou otázkou, dát svůj názor nebo jen čistě být s vámi v naslouchání, tichu, sdílení. Lze i za procházky.

Koučing,  mentoring

Vedená cesta seberozvoje

Naučit se mít se rád/ráda. Přijetí a odpuštění. Projevovat se autenticky a spontánně. Vztahy, intimita, sexualita. Důležitost komunikace. Dovolit si říct ne a ano. Posunout své nevhodné návyky na přínosné a tvořivé. Techniky meditace, cvičení, dechu a hlasového projevu. Uzemňování.

Objednejte si termín na setkání