Nabídka setkání

Zvolení záměru setkání

Každý z vás přichází se svým příběhem s nímž pracujeme do hloubky. Sezení začíná povídáním o vás, o tom proč přicházíte a jaký máte záměr.  

Energetické léčení nalézá a uvolňuje bloky, které vám brání v prožívání klidu a celistvosti. 

Během sezení můžete zažívat hluboké pochopení vaší situace, aby se váš život postupně zlepšil skrze vaše vědomí a uvědomění si sebe sama. 

Energetické ošetření

Cena 2000 Kč, doba trvání 2 hod 

32 bodů na hlavě

Změna vědomí a vzorců chování

Energetické ošetření jemným dotekem. Během ošetření se dotýkám 32 bodů na hlavě, a tímto jemným dotekem uvolňuji zablokovanou energii. Každý z těchto bodů ovlivňuje jinou oblast života. 

Rekonektivní léčení

Frekvenční léčení

Energetické ošetření bez fyzického doteku. K návratu do optimálního stavu rovnováhy a zdraví. Léčení je výsledkem interakce širokého spektra frekvencí obsahující energii, světlo a informace. Restruktualizace dna. 

Péče jemným dotekem

Cena 2000 Kč, doba trvání 2,5 hod

Aroma dotek

Energie esenciálních olejů DoTerra

Velmi jemná doteková vědomá masáž se 40 kapkami esenciálních olejů DoTerra. Masáž zahrnuje: páteř, ruce, chodidla nohou, dekolt, obličej a hlavu. Tyto vysokovibrační esenciální oleje s vámi utvoří spojení. Pracují s vámi ješte dlouho po samotném ošetření. Odcházíte voňavý a odpočatí.

Hýčkající olejová masáž

Klid, jemnost, péče, uvolnění

Celotělová zklidňující masáž včetně obličeje a hlavy. Velmi pomalý dotek pro zvědomění těla. Navrací k sobě a uzemňuje. Odbourává jak tělesné, tak duševní napětí. Aktivuje sebeuzdravné tělesné procesy pro celkovou harmonii. 

Hladící citlivý dotek

Dotek jak od motýla, pocit peříček

Celotělová hladící masáž včetně obličeje a pokožky hlavy, bez použití oleje. Jemný dotek na kůži bříšky prstů a dlaněmi. Nespěchající, kdy je dostatek času pro vnímání souhry doteků na těle. Vhodná pro citlivé lidi, kde je již olej pro vnímání těla a energií rušivý. Podporuje léčbu psychosomatických potíží, vnitřního míru, znovunalezení kontaktu s tělem, emocemi a prožíváním. Uvolnění a vyrovnanost přichází snadněji, ponoříme-li se do hloubky vlastního citu ke svému tělu. Přes pokožku se dostává informace doteku do senzorického nervového systému a vytváří se hormon oxytocin. 

Naslouchání a konzultace

Cena 500 Kč, doba trvání 1 hod

První produkt

Sem vložte podnadpis

Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit.

Druhý produkt

Sem vložte podnadpis

Klikněte a můžete začít psát. Consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia. 

Objednejte si termín na setkání