Nabídka setkání

Zvolení záměru setkání

Každý z vás přichází se svým příběhem s nímž pracujeme do hloubky. Sezení začíná povídáním o vás, o tom proč přicházíte a jaký máte záměr.  

Energetické léčení nalézá a uvolňuje bloky, které vám brání v prožívání klidu a celistvosti. 

Během sezení můžete zažívat hluboké pochopení vaší situace, aby se váš život postupně zlepšil skrze vaše vědomí a uvědomění si sebe sama. 

Energetické ošetření 

32 bodů na hlavě

Změna vědomí a vzorců chování

Energetické ošetření jemným dotekem. Během ošetření se dotýkám 32 bodů na hlavě, a tímto jemným dotekem uvolňuji zablokovanou energii. Každý z těchto bodů ovlivňuje jinou oblast života. Dostanete se do hladiny alfa až další úrovně. Můžete vnímat barvy a obrazce, pocity a emoce, jiný stav bytí, vnímání vhemův těle. Odpovědi.

Cena 2200 Kč, doba trvání 2 hodiny.

Rekonektivní léčení

Frekvenční léčení

Energetické ošetření bez fyzického doteku. K návratu do optimálního stavu rovnováhy a zdraví. Léčení je výsledkem interakce širokého spektra frekvencí obsahující energii, světlo a informace. Restruktualizace dna. 

Cena 2 200 Kč, doba trvání 2 hodiny.

Péče jemným dotekem

Aroma dotek - Miracle Essencial Therapy

Energie esenciálních olejů Bewit

Velmi jemná doteková vědomá masáž s osmi esenciálními olejemi Bewit. Masáž zahrnuje: páteř, dlaně, chodidla nohou, dekolt, obličej a hlavu. Tyto vysokovibrační esenciální oleje s vámi utvoří spojení. Pracují s vámi ješte dlouho po samotném ošetření. Odcházíte voňavý a odpočatí.

Cena 2 200 Kč, doba trvání 2 hodiny.

Hýčkající olejová masáž

Klid, jemnost, péče, uvolnění

Celotělová zklidňující masáž včetně obličeje a hlavy. Velmi pomalý dotek pro zvědomění těla. Navrací k sobě a uzemňuje. Odbourává jak tělesné, tak duševní napětí. Aktivuje sebeuzdravné tělesné procesy pro celkovou harmonii. Neobsahuje masaz intimnich partií.

Cena 2200 Kč, doba trvání 2 hodiny.

Hladící citlivý dotek

Dotek jak od motýla, pocit peříček

Celotělová (nebo jen preferovaná místa) hladící masáž včetně obličeje a pokožky hlavy, bez použití oleje. Jemný dotek na kůži bříšky prstů a dlaněmi. Nespěchající, kdy je dostatek času pro vnímání souhry doteků na těle. Vhodná pro citlivé lidi, kde je již olej pro vnímání těla a energií rušivý. Podporuje léčbu psychosomatických potíží, vnitřního míru, znovunalezení kontaktu s tělem, emocemi a prožíváním. Uvolnění a vyrovnanost přichází snadněji, ponoříme-li se do hloubky vlastního citu ke svému tělu. Přes pokožku se dostává informace doteku do senzorického nervového systému a vytváří se hormon oxytocin. Neobsahuje masáž intimních partií.

Cena 2200 Kč, doba trvání 2 hodiny.

Naslouchání, koučing, mentoring

Vědomé naslouchání

Aneb lidská vrba

Nabízím tzv. vrbování a naslouchání, jsem zde pro vás jako vědomý aktivní posluchač. Stávalo se mi, že mi lidé říkali: "nevím proč vám to říkám, ale jde to ze mě ven a vaše přijetí je pro mě bezpečné, cítím důvěru". Vypovězte se tedy s důvěrou z příběhu svého života, nebo z toho co vás aktuálně trápí. Je velmi úlevné být vyslyšen/a a říci vše co bylo, co se děje nebo co teprve bude. Mohu vás pobízet vhodnou otázkou, dát svůj názor nebo jen čistě být s vámi v naslouchání, tichu, sdílení. Lze i za procházky.

Cena  2 200 Kč, doba trvání 2 hod.

Koučing,  mentoring

Vedená cesta seberozvoje

Naučit se mít se rád/ráda. Přijetí a odpuštění. Projevovat se autenticky a spontánně. Vztahy, intimita, sexualita. Důležitost komunikace. Dovolit si říct ne a ano. Posunout své nevhodné návyky na přínosné a tvořivé. Techniky meditace, cvičení, dechu a hlasového projevu. Uzemňování.

Cena  2 200 Kč, doba trvání 2 hod.

Objednejte si termín na setkání